Duben 2011

Yes I am a Christian

4. dubna 2011 v 19:56 | Kačí |  Faith


Váš názor na mojí víru je mi naprosto putna.. JE to něco v co jsem vždycky věřila a v co budu věřit dál.. pomluva nepomluva..! Pomlouvejte si jak chcete! Koukejte si na mě jak chcete! Já nepřestanu. Vždycky je tu semnou i přes to jak se chovám. Mám s ním obrovské pouto, o kterém nemůžete vědět, když v Boha nevěříte.. A jestli vás baví urážet někoho kdo má v něco víru, dělejte si to dál, ale moc daleko s tím nedojdete. Neodsuzuju já vás proto že vy nejste křesťani tak si své názory nechte pro sebe a radši se bavte o tom co je důležité. Ano, já jsem křesťan.

Task number 1 Be yourself

4. dubna 2011 v 16:20 | Kačí |  Faith


"Ty oči, blee! Vidíš ty stehna? Strašné! A ty pihy? Ouč!" Není jediný den, který by jsem si tohle neřekla.. :(( Všem to sice leze na nervy, ale já s tím nic nedokážu udělat... :(( Ale jednou mi jedná velice moudrá žena řekla, že sama sobě se nemůžu nikdy líbit, dokud nepřijmu sama sebe.. S každou pihou a s každou věcí která se mi na sobě nelíbí.
Každé ráno, když se kouknu do zrcadla div nepláču, nebo to zrcadlo nerozbiju :( Nekonečné odsuzování sebe sama mě užírá. I kdybych změnila vlasy, zhubla nebo se nechala předělat bez přijmutí sebe sama mi to bude na nic. Nikdy se sama sobě nemůžu líbit. Říkáš si "hm, nějaká chytrá ne?" ale zaručuji vám, že je to pravda. Mám se sebou šílené problémy a je to tím, že jsem si nikdy nedokázala říct "jooo, jseš vážně kočka!". Lidé mi to můžou říkat každý den, ale já jím nevěřím, myslím si své ikdyby to do mě hustili furt!.. Musím si na to přijít sama :( Rozhodně, ale podpora neuškodí a jen potěší ji slyšet. První krok jak k tomu dojít je, si každé ráno říct před zrcadlem a říct si "jsem krásná, mám krásné oči, fakt skvělej zadek" a to i přes to, že si to nemyslíte! Není na to přesný recept, ale takhle to začínám já. Upřímně "závidím" všem, kteří si dokážou říct, že jsou krásné! Všechny jsme krásné! (kromě mě!) Myslete na to, den co den, kilčo sem kilčo tam! No a co? Nepodceňujte se, nebojte se koukat do zrcadla, jako to mám já! O tom to přece není! Život není o trápení, ale měli bychom si ho užívat na plno!!!! Nejsem odborník na radění, ale to, co mi ta moudrá žena řekla je vážně pravda, myslete si na to a přijměte sama sebe!!! Všechny z nás do jedné jsme Božím obrazem, tímpádem tím nejkrásnějším! Milujte své tělo, je od Boha!