Freedom. Deliverance

7. května 2011 v 20:52 | Kačí |  Faith


Bůh nás osvobodil, abychom byli svobodní na vždycky. Každý z nás je povolán k tomu, aby byl jak jinak než svobodný. 2. Korintským 3,17 (Pán je Duch a kde je Pánův Duch, tam je svoboda). Jak se píše v knize Jana 8,32 "Poznáte pravdu a pravda vás osvobodí". Tak to přesně je, pravá svoboda spočívá ve víře. A také píše Jan v 8,36 "Když vás Syn vysvobodí, budete opravdu svobodní". Bůh nás vysvobodil a my jsme svobodní!! (Stále to opakuji, ale je to Boží zásluha! Thank you GOD!) A to je HAFO super! Ke spáse je zapotřebí milost Boží a svobodná poslušnost. Každý křesťan dělá tuto zkušenost ve svém životě. Já nemůžu z toho, jak si nás Bůh dokáže získat, nenásilně nás přisunout k sobě. Je ÚŽASNÝ! Ježíš přeci přišel těm kdo byli zajatí oznámit VYSVOBOZENÍ a vrátit svobodu utlačovaným.
Bez pochyby KAŽDÝ z nás touží po skutečné svobodě. Ale kdo ví, co je to přesně svoboda? Bible nám nedává přesnou definici slova SVOBODA. Já beru svobodu jako něco zcela důležitého pro život každého z nás. Mít svobodu rozhodnout se jestli Boha přijmeme do našeho života a jestli vytrváme na té cestě životem. Jestli mu odevzdám všechno. Je přeci důležité, aby nás k víře NIKDO nenutil, neboť nám dal Bůh svobodu aj v tom rozhodnout se pro něj. Svobodu beru jako svobodné rozhodování nad vším co dělám a Bůh chce, abychom jí nezneužívali proti jeho jménu.
Chtěla jsem mluvit aj o vysvobození. Bůh nás přeci neustále vysvobozuje od našich hříchů, které Ďábel staví mezi nás. Stejně tak SMRT. Ďábel chce, abychom se smrti báli, ale MY křesťané se jí bát NEMUSÍME! Protože Bůh smrt porazil a po smrti si nás odvede k sobě, do ráje. SMRT je Bohem PORAŽENA!!! Bůh je úžasný.
KČ. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama